Тисовець, Звенів, Плай – чудовий зимовий відпочинок!

Тисовець, Звенів, Плай – чудовий зимовий відпочинок!

За декілька тижнів до відправлення группи, почалась підготовка туру. І враховуючи побажання членів группи, ми вирішили переробити умови відпочинку, на більш економний варіант. І проживання і катання на лижах територіально перемістилося на 200 км. Ми вирішили розвідати Львівську провінцію.

Було трохи непособі, розуміючи що везу трьох дівчат на відпочинок, туди де ще сам не бував. В Дніпрі зустрілись, в потязі познайомились і багато напланували. На душі стало спокійніше.
У Львові відвідали 4д кінотеатр, в “Копальні кави” зкуштували каву зі скоринкою, дівчата накупили призентів, а я меленої кави.
ТисовецьГосподар “Тисовецького шляху” Володимир, привітно зустрів нас на вокзалі та привіз до садиби. Дівчат поселили разом, а мене в сусідню кімнату. Дуже смачно повечеряли.

Перший день катання на гірськолижному комплексі “ЗВЕНІВ” сподобався. Одна чорна, одна синя і трасса для початківців з окремим витягом. На великому бугільному витягу, вартість одного підйому 35 грн, безлім на день 350 грн., на малий витяг 20 грн підйом і 200 грн безлім на день. Ще 20грн нам обійшлися магнітні карти для турнікетів, ці гроші вам повернуть якщо повернете їм картку. Прокат лиж 150-200 грн/день в залежності від якості, сноуборд коштував 200-250 грн/день. Чай і розчинні кавові напої по 10 грн, шашлик 250 гр/70 грн, глінтвейн 20 грн.

Відкрив для себе не підготовлену чорну трассу, катався поки час не скінчився. Ввечері зіграли в теніс, спочатку з дівчатами, а потім Володимир показав як треба грати.
На наступний день дівчата домовились з інструктором про навчання. Залишились задоволені. Для мене другий день був би зовсім не цікавим якщо б, не чорна гірка – вона добавила адреналіну і довго тримала в напрузі.

Забираючи нас зі “Звеніва”, Володимир відвіз нас, показати спортивну базу “ТИСОВЕЦЬ”. В цьому сезоні цей підйомник працює лише по вихідних. Ми до суботи, туму цей раз, покататись на трассах тисовця, можливості не маємо. Візуально трасса дуже солідна і гори що оточують трассу, неймовірно розташовані. У вечері більярд. Наша команда розіграла партію за лічені дві години. Володимир і тут зарекомендував свої вміння.

Захар БеркутНеймовірна подорож в село Волосянка, через засніжені Карпати, до комплексу “ЗАХАР БЕРКУТ” – додала нашому відпочинку незабутніх вражень. Один двокрісельний підйомник і три бугельних підйомники. Одна чорна трасса і чотири трасси з червоними та синіми відрізками. Вартість абонементу на день 350 грн, три години катання 250 грн. Один підйом 50 грн. Прокат 100 грн/день за лижі і та сама ціна на сноуборд. Шолом 40 грн, маска 40 грн.
З погодою вцей день нам не дуже посчастило, верхня частина курорту була повністю вкрита густим туманом, часом зривався сніг і був сильний вітер. Але це приносило незручність лише на вершині гори. Як завжди катались до останньої хвилини. Дівчата накупили грибів, сувенірів і подарунків для близьких. Змерзли поки чекали Володимира, бо від Тисовецького шляху до Захар Беркуту приблизно сорок пять хвилин їзди на машині. Після вечері грали в доміно і в карти. Дуже насичений день видався.

Четвертий день ми відвідали найвідоміший і найдорожчій гірськолижний комплекс Львівської області – “ПЛАЙ”. Два крісельні витяги і один бугільний – для початківців. Три чорні трасси, три червоні і дві сині. Один підйом 50 грн. Вартість абонементу на день 600грн, також можливо покататись пів дня за 300 грн, з дев’ятої до тринадцятої години, або з тринадцятої до сімнадцятої години. Прокат лиж 150 грн, сноуборд 180 грн (не розумію чому сноуборд дорожче) і камера схову 10 грн. Чай на плаю коштує 15 грн, кава 25 грн, глинтвейн 30 грн.

Погода була надзвичайна. Чисте небо, сонячно, -5°с, без вітру, без опадів – ідеально для катання. Працював лише один крісельний витяг і все одно черг небуло, мабуть обидва запускають коли багато людей. А о другій годині перекрили праве крило схилів, тобто дві чорні і одну синю трасси, по незрозумілим причинам адміністрація недозволила повноцінно відкатать. О п’ятій годині вечора, всім допобачення, до вечірнього катання трасси не підготовлені.
Наша команда розділилась, одні поїхали на Плай інші на Звенів. Врешті всі залишились задоволені. Після вечері декілька партій в теніс і нарешті бажаний відпочинок.

Більше фото дивись ТУТ

Помоги друзьям найти нас, поделись! :)
0

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *